אודות

מי אנחנו?

חברת K.P. STUDIO מתמחה ביצירת הדמיות תלת מימד אדריכליות לכל ענף הנדל"ן, הדמיות מוצר לחברות ולסטארטאפים, והפקת אנימציות, סיורים וירטואליים ופרויקטים של מציאות מדומה. את הסטודיו הקים קובי פאר בשנת 2009, צלם בוגר מכללת ויצ"ו שמתמחה בתחומי הצילום וההדמיות הממוחשבות כבר למעלה מ-15 שנים.
הכלים, הניסיון והטכנולוגיות המתקדמות שיש ברשותנו, הופכים כל דמיון שיש לכם וללקוחותיכם בראש למציאות תלת מימדית המאפשרת לחוש את התוצר הסופי, עוד לפני שיצא לפועל. כל הדמיה נעשית במקצועיות ובסבלנות רבה, ומעניקה לכם את האפשרות לבצע שינויים ודיוקים משלב התכנון הראשוני ועד לקבלתתוצאה מרשימה ומדויקת שעונה על כל הציפיות.

מה גורם ללקוחות לבחור בנו?

שימוש בטכנולוגיות ובתוכנות החדשניות והמתקדמות ביותר, המאפשרות לנו ליצור הדמיות פוטו-ריאליסטיות, אנימציות וסיורים וירטואליים איכותיים ומדויקים, תוך שמירה על התקציב הנקבע מראש ועמידה בלוח הזמנים.

 • העתיד אצלכם במשרד – יצירת מציאות מדומה שתפורה לצרכים ולדרישות שלכם, וקבלת מוצר ייחודי והכי קרוב למציאות שניתן

המומחיות שלנו – תחומי הצילום וההדמיות שמשיקים זה לזה, מאפשרים לנו להגיע לתוצאה איכותית ומרשימה תוך מחשבה מתמדת על התאורה הנכונה, הזוויות המדויקות ורמות הצבע המאוזנות שמעניקים לנו את היכולת להפיק דימוי מושלם שלא ישאיר אף לקוח אדיש.

 • שירות טוב ולקוחות מרוצים הם מעל הכל מבחינתנו.
זו הסיבה שגורמת ליזמים ולחברות גדולות להישאר נאמנים ולהמשיך לקבל מאיתנו שירות במשך שנים רבות.
אנו עובדים עם מגוון רחב של לקוחות וביניהם אדריכלים, קבלנים, מעצבי פנים, מעצבי מוצר, חברות ריהוט, חברות הייטק וסטארטאפים, חברות ביטחוניות, גופים ממשלתיים ולקוחות פרטיים

ליווי מתחילת הדרך בתכנון מבנים ועיצוב פנים
אין לכם תוכניות מוכנות?
אנו נדאג להיות שם עבורכם משלב הרעיון הראשוני ויצירת האווירה הרצויה, ועד ליצירת הדמיה מאפשרת לחוש את התוצר ולדייק אותו עוד ועוד עד לתוצאה מושלמת.

הצוות שלנו ילווה אתכם בכל שלב וידאג שתהיו מעודכנים בכל תהליכי ההדמיה
והכי חשוב – ששביעות הרצון שלכם בסוף התהליך תהיה מעל ומעבר למצופה

רוצים להתרשם מהדמיות, סיורים וירטואליים ומציאות מדומה שביצענו עבור לקוחותינו?

דילוג לתוכן